O Uczelni

O Uczelni

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc wyjątkowe środowisko do nauki i rozwoju.

Oferta edukacyjna uczelni zapewnia szeroki wybór kierunków studiów związanych z medycyną i naukami społecznymi. Wysoce wykwalifikowana kadra Wydziału Nauk o Zdrowiu, Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Administracji i Nauk Społecznych gwarantuje edukację najwyższej jakości, przygotowując studentów do pracy w sektorze opieki zdrowotnej i sektorze społecznym. Uczelnia oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne uprawniające do otrzymania stopnia licencjata i magistra, oraz studia podyplomowe.

Naszą siłą jest ponad 20 lat doświadczenia w kształceniu kolejnych roczników studentów. AMiSNS szczyci się nowoczesnym Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, które umożliwia studentom zdobywanie praktycznych umiejętności w bezpiecznych warunkach. Akademia inwestuje w nowoczesną infrastrukturę badawczą i dydaktyczną, co sprawia, że nasze laboratoria, biblioteki i sale wykładowe są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych to nie jedynie bogato wyposażony i nowoczesny budynek. To przede wszystkim ludzie – głodni wiedzy i żądni zdobywania nowych kwalifikacji studenci oraz kompetentna i otwarta na ich potrzeby kadra akademicka. Grono dydaktyczne uczelni składa się z wybitnych naukowców i praktyków, którzy są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale także pasjonatami, gotowymi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Uczelnia ambitnie dąży do rozwoju, także w obszarach dotychczas mniej eksplorowanych. Doskonałym przykładem na podejmowanie takich działań jest właśnie projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji”, którego celem jest stworzenie i wprowadzenie trzech innowacyjnych kierunków studiów podyplomowych w dziedzinie nauk biomedycznych.

Rozpoczynając studia podyplomowe na AMiSNS zdobędziesz niszową wiedzę i kompetencje z zakresu opieki paliatywnej, wdrażania innowacji i badań klinicznych. Będąc na bieżąco z najnowszymi informacjami i trendami zyskasz kwalifikacje niezbędne w dynamicznie rozwijającym się świecie.