News and Blog

Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych (INNO) – ostatnie dni rekrutacji!

SKUTECZNE WDRAŻANIE INNOWACJI W PODMIOTACH LECZNICZYCH (INNO) (1200 x 1000 px) (3)
AktualnościAktualności - INNO

Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych (INNO) – ostatnie dni rekrutacji!

Do końca czerwca trwa rekrutacja na innowacyjny kierunek studiów realizowany w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych:
 
🔷Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych (INNO)
 

Kierunek INNO

Kierunek „Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych”, w skrócie nazywany INNO, dedykowany jest profesjonalistom z sektora ochrony zdrowia zainteresowanym wprowadzaniem innowacji i nowych technologii. Program dwusemestralnych studiów podyplomowych został zaprojektowany w taki sposób, aby rozwijać umiejętności zarządcze niezbędne do skutecznego wdrażania zmian w podmiotach leczniczych. Studia adresowane są do kadry menadżerskiej, specjalistów ds. informatyki oraz pracowników medycznych którzy, w myśl idei tych studiów, mogą utworzyć multidyscyplinarny zespół zdolny do efektywnego zarządzania innowacjami. Uczestnicy wezmą również udział w wizytach studyjnych w europejskich szpitalach wdrażających innowacje z zakresu digital health – będą to placówki w Rzymie i Barcelonie. Twórczynią kierunku INNO jest dr Iga Lipska która, jako kierownik merytoryczny kierunku, zadba o program i prawidłowość jego realizacji.

Jak aplikować?

Wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi studiów oraz rekrutacją zapraszamy na stronę Internetowej Rejestracji Kandydatów:

irk.amisns.edu.pl

Rekrutacja trwa do 30 czerwca 2024 r.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji i Promocji AMiSNS:

451 177 566
512 542 967
512 543 321

e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl

W razie pytań dotyczących  przebiegu studiów prosimy o kontakt:

(+48) 451 177 569
impet@amisns.edu.pl

 
𝙒𝙚𝙟𝙙𝙯́ 𝙯 𝙄𝙈𝙋𝙀𝙏-𝙚𝙢 𝙬 𝙨́𝙬𝙞𝙖𝙩 𝙞𝙣𝙣𝙤𝙬𝙖𝙘𝙮𝙟𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙨𝙩𝙪𝙙𝙞𝙤́𝙬 𝙥𝙤𝙙𝙮𝙥𝙡𝙤𝙢𝙤𝙬𝙮𝙘𝙝!
 
Realizacja kierunku studiów odbędzie się w ramach projektu “IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu”.
 
Projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” został sfinansowany ze środków Agencji Badań Medycznych.