News and Blog

Ostatnie dni rekrutacji – zapisz się już dziś!

5
Aktualności

Ostatnie dni rekrutacji – zapisz się już dziś!

𝗗𝗼 𝟴 𝗺𝗮𝗷𝗮 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝗿𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗻𝗮 𝗱𝘄𝗮 𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂𝗻𝗸𝗶 𝕓𝕖𝕫𝕡ł𝕒𝕥𝕟𝕪𝕔𝕙 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼́𝘄 𝕡𝕠𝕕𝕪𝕡𝕝𝕠𝕞𝕠𝕨𝕪𝕔𝕙. Zostało już tylko 9 dni!

𝙎𝙠𝙪𝙩𝙚𝙘𝙯𝙣𝙚 𝙬𝙙𝙧𝙖𝙯̇𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙞𝙣𝙣𝙤𝙬𝙖𝙘𝙟𝙞 𝙬 𝙥𝙤𝙙𝙢𝙞𝙤𝙩𝙖𝙘𝙝 𝙡𝙚𝙘𝙯𝙣𝙞𝙘𝙯𝙮𝙘𝙝 (𝙄𝙉𝙉𝙊):
Kierunek INNO dedykowany jest profesjonalistom z sektora ochrony zdrowia zainteresowanym wprowadzaniem innowacji i nowych technologii. Program dwusemestralnych studiów podyplomowych został zaprojektowany w taki sposób, aby rozwijać umiejętności zarządcze niezbędne do skutecznego wdrażania zmian w podmiotach leczniczych. Studia adresowane są do kadry menadżerskiej, specjalistów ds. informatyki oraz pracowników medycznych którzy, w myśl idei tych studiów, mogą utworzyć multidyscyplinarny zespół zdolny do efektywnego zarządzania innowacjami. Uczestnicy wezmą również udział w wizytach studyjnych w europejskich szpitalach.


𝙁𝙞𝙯𝙟𝙤𝙩𝙚𝙧𝙖𝙥𝙞𝙖 𝙬 𝙠𝙤𝙣́𝙘𝙤𝙬𝙚𝙟 𝙛𝙖𝙯𝙞𝙚 𝙯̇𝙮𝙘𝙞𝙖 𝙥𝙖𝙘𝙟𝙚𝙣𝙩𝙤́𝙬 𝙯 𝙣𝙞𝙚𝙬𝙮𝙙𝙤𝙡𝙣𝙤𝙨́𝙘𝙞𝙖̨ 𝙤𝙙𝙙𝙚𝙘𝙝𝙤𝙬𝙖̨ 𝙬 𝙬𝙖𝙧𝙪𝙣𝙠𝙖𝙘𝙝 𝙙𝙤𝙢𝙤𝙬𝙮𝙘𝙝 𝙯 𝙬𝙮𝙠𝙤𝙧𝙯𝙮𝙨𝙩𝙖𝙣𝙞𝙚𝙢 𝙩𝙚𝙡𝙚𝙢𝙚𝙙𝙮𝙘𝙯𝙣𝙮𝙘𝙝 (𝙁𝙄𝙕𝙅𝙊):
Kierunek FIZJO, to idealna propozycja dla fizjoterapeutów-pasjonatów, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie pracy z pacjentami u schyłku życia, z niewydolnością oddechową. Dwusemestralny program nauczania obejmuje szeroki zakres tematów, od fizjoterapii oddechowej, przez techniki masażu, po ćwiczenia lecznicze i wykorzystanie specjalistycznego sprzętu medycznego. Studia skupiają się również na komunikacji interpersonalnej z pacjentami i ich rodzinami oraz na nowoczesnych technologiach teleinformatycznych stosowanych w rehabilitacji. Ich celem jest poprawa jakości życia pacjentów przewlekle chorych przez przygotowanie fizjoterapeutów do efektywnej pracy w domu pacjenta. Nadzór nad programem sprawują dr n. o zdr. Tomasz Zwoliński oraz mgr Agata Gładzka.


𝙅𝙖𝙠 𝙖𝙥𝙡𝙞𝙠𝙤𝙬𝙖𝙘́?
Wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi studiów oraz rekrutacją na wybrany kierunek zapraszamy na stronę internetową projektu:
impet.edu.pl
oraz na stronę Internetowej Rejestracji Kandydatów:
irk.amisns.edu.pl

Rekrutacja trwa do 8 maja 2024 r.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji i Promocji AMiSNS:
451 177 566
512 542 967
512 543 321
e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl
W razie pytań dotyczących przebiegu studiów prosimy o kontakt:
(+48) 451 177 569
impet@amisns.edu.pl

Projekt IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu ma na celu opracowanie i realizację trzech innowacyjnych kierunków studiów podyplomowych w dziedzinie nauk biomedycznych.

Projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” został sfinansowany ze środków Agencji Badań Medycznych.